9 ay önce arkadaşımla aynı bayanla korunmasız ilişkiye girdik eliza testi yaptırmama gerek var mı?

9 ay önce arkadaşımla aynı bayanla korunmasız ilişkiye girdik arkadaşım polislikte 3 ay önce eliza testi yaptırdı temiz çıktı benmse son 1 haftadır baş ağrım ve üşütmem var hıv mıdırım ? birde testi yaptırdığım takdirde her doktora gidişimde bunu her doktor görürmü ?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığın sıkıntılar kafanda yer kaplıyorsa bir doktora gidebilirsin.

a********** :

kız arkadaşım uzun zamandır adet olmuyor. adetten 3gün önce biz sürtünmeyle ilişkiye girdik o zamandır adet olmuyor.adetinin üzerinden 40 gün geçti 40gündür adet olmuyor ama bu arada kız arkadaşımda polikistik over var onun yüzünden olmuyor olabilirmi 3 defa hamilelik testi yaptık bişey çıkmadı.

Cevap:

Kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a********** :

kız arkadaşım la sürtünmeyle ilişkiye girdik ama ben boşalırken vijinasına bulaştı az .sildi hemen.ezcaneden norlevo aldı içti sizce hamilelik riski varmıdır?

Cevap:

Evet hamilelik riski olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.