Lütfen yardım edin çok önemli

Lütfen yardım edin çok önemli ben ELISA ANTI HIV testi oldum ama sonuçlarda NEGATIF POZITIF YAZMIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN 0.291 değerleri yazıyor. POZİTİF NEGATİF YAZMIYOR BEN HIV MI OLDUM LÜTFEN YARDIM EDİN

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri belirtmeniz gerekmektedir, ayrıca ELISA testi tanı koydurucu değil sadece tarama testidir, başka ileri testlerle doğrulanmadan net birşey söylenemez..