Erkeklere şap yedirmek

Mehabalar. Eşim sürekli sevişmek istiyor. Cinsel isteği çok fazla. Eşimin yemeğine şap katsam isteği azalır mı?

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle şu bilgiyi verelim şap maddesinin erkeklerde direkt olarak cinsel isteği azalttığı doğru bir bilgi değildir. Zaten bu kimyasal maddenin hele başka birinin haberi olmadan veya izni olmadan yiyecek ve içeceğine katılması da yasal olarak doğru bir yaklaşım değildir.
Şap kullanan veya bu maddeyi ağız yoluyla alan kişide genel bir halsizlik, miskinlik ve tembellik hali olabilir. Bu etkilere yol açması sebebiyle dolaylı yoldan cinsel aktiviteye de yeterli güç bulamayacağı ön görüsüyle şap dolaylı da olsa cinselliği erkekte azaltabilir.