Merhaba hocam kız arkadaşımla sürtünme ile ilişki yaşadık ama 1 dk anca sürdü boşalma olmadı zaten ayaktaydık?

merhaba hocam kız arkadaşımla sürtünme ile ilişki yaşadık ama 1 dk anca sürdü boşalma olmadı zaten ayaktaydık zevk suyundan korkuyoruz. adeti 2 mayısta olması gerekiyodu döngüsü 35 günde bir oluyordu. 4 mayısta idrar testi yaptık negatif çıktı 7-8 gündür hala adet görmedi sizce korkudan olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamile değil.