Adetime 1 hafta var kanda gebelik testi yaptırdım sonuç <5 gebelik var mı hocam? Kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı :

Bu değer çok sınırda olduğu için beklenen adet tarihinde testin tekrarlanmasında fayda var. Erken yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuçlar verebilir.

Tekrarlamış olduğunuz test sonucunu Tahlil.com doktorlarına  sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebelik var ise de  tahmini olarak kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

 Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....