Hocam aşılama sonrası Progestron ve beta hcg testi yaptırdım. Yumurtlama olmuş mu hamile olma ihtimalim var mi yorumlayabilir misiniz.beta hcg 2.25 progestron 1

Hocam 27.03.2018 de aşılama yaptırdım.03.04.2018 de Progestron ve beta hcg testi yaptırdım. Yumurtlama olmuş mu hamile olma ihtimalim var mi yorumlayabilir misiniz.beta hcg 2.25 progestron 14.7

Tahlil.com Cevabı : Gebelik test sonucunu negatif yani gebelik yok anlamındadır. Ancak beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda testin tekrarlanmasında fayda var