Anti toxoplasma lgM 0.62(+)rnAnti cmv lgG 250.0(+)rnAnti rubella lgG 119.5(+)rn25 haftalık hamileyim bu testi 1 ay önce yaptırdım şuan yine istedi doktorum 10 gün sonra çıkacak

Anti toxoplasma lgM 0.62(+)rnAnti cmv lgG 250.0(+)rnAnti rubella lgG 119.5(+)rn25 haftalık hamileyim bu testi 1 ay önce yaptırdım şuan yine istedi doktorum 10 gün sonra çıkacak sonuç ların ve çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye sizce sonuçlarım çokmu kötü?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz avidite testleri ile gerekli değerlendirmeyi yapacaktır.Bu sonuçları beklemenizde yarar var.