Arkadasımla ön sevişmeden sonra

merhaba hocam acil yardım!!.dün arkadasımla ön sevişmeden sonra an*l yoldan ilişkiye girdik girmeden önce pen*sim de ıslaklık yoktu ve an*l yoluyla yaparken penısım vajınasına dogru kaydı ve kendını hemen cektı cok hafıf değdıi dedı..bosalmadım zevk suyu geldımı bılmıyorm hamile kalırmı sizce ??

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimali düşük ama beklenen adet tarihinde gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.