ağızdan ilişki sonrasında bel sogukluğuna yakalandım, ilaçla düzeldi fakat su an tekrarladı. Benim tekrarlayan ishalim var.

Merhaba hocam, ağızdan ilişki sonrasında bel sogukluğuna yakalandım, ilaçla düzeldi fakat su an tekrarladı. Benim tekrarlayan ishalim var. Bunun bel soğukluguyla alakası olabilir mi? Doktorum üretritin kanımda iltihabım artmasına neden olduğunu da söylemisti.

Tahlil.com Cevabı : İshalin birçok nedeni olabilir, enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi tavsiye ederiz..