ağızdan yolla korunarak verici konumda birlikteliğim oldu. 72 gün sonra acı badem hastanesinde hiv 1&2 antikor + p24

ağızdan yolla korunarak verici konumda birlikteliğim oldu. 72 gün sonra acı badem hastanesinde hiv 1&2 antikor + p24 antijen sonucum O.185 negatif ,negatif Öncelikle 0.185 neyi ifade ediyor, Bu teste ne kadar güvenebilirim Tekrar yaptırmam gerekirse ne yaptırmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Teste ne kadar güvenebileceğiz konusunda yorum yapamayız, test yaptırdığınız laboratuarla konuşmanız  gerekmektedir..