ben cocuk ıcın tedavı goruyorum 1sene oldu evlenelı doktorum bana klomen ve estrofem verdi bnları adetlıyken ıcıyorum suan benım bas agrım asırı hergun ağrıyor

en cocuk ıcın tedavı goruyorum 1sene oldu evlenelı doktorum bana klomen ve estrofem verdi bnları adetlıyken ıcıyorum suan benım bas agrım asırı hergun agrıo ve istifa edecekmısım gıbı oluo neden hocam ?

Tahlil.com Cevabı :

Hormonal ilaçlara bağlı olabilir, doktorunuzla konuşmanızı öneririz..