Ben şu anda Irak'ta yaşıyorum ve kanımın haddinden çok fazla olduğunu dün tahlil edip öğrendim

merhaba ben şuanda ırakta yaşıyorum ve kanımın haddinden çok fazla olduğunu dün tahlil edip öğrendim sigara kullanıyorum 24 yaşındayım sürekli yüksek tansiyon ve her sesten rahatsız oluyorum çok fazla baş ağrılarım var süreklide üstümde bir ağırlık var dikkat eksizliğimde var. şimdiden teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Kan fazlalığına polistemi diyoruz. Aşağıdaki yazımızdan faydalanabilirsiniz.  http://tahlil.com/polisitemi-nedir-belirtileri-ve-tanida-kullanilan-tahliller