Bibilirubin(direkt) sonuç 0.28 referans değeri 0.01-0.3 bilirubin(total) sonuç 1.70 referans değeri 0.2-1.2 bu değerler yuksekmı yukilişkie nasıll ındırebılır

Bibilirubin(direkt) sonuç 0.28 referans değeri 0.01-0.3 bilirubin(total) sonuç 1.70 referans değeri 0.2-1.2 bu değerler yuksekmı yukilişkie nasıll ındırebılırım

Tahlil.com Cevabı : İndirekt bilirubin değeriniz yüksek, gilbert denilen bir hastalık ve hemolitik aneminiz olabilir.Bu konuda dair yazmış olduğumuz yazıları sitemizin arama motorunu kullanarak bulabilirsiniz.