Bilateral üst lob apikoposteriorda supblevral duzensiz dansite artışları mevcuttur.sag akciğer orta lobda fokal buzlu cam dansitesi şeklinde keskin sınır vermeyen alanlar mevcuttur.s

Bilateral üst lob apikoposteriorda supblevral duzensiz dansite artışları mevcuttur.sag akciğer orta lobda fokal buzlu cam dansitesi şeklinde keskin sınır vermeyen alanlar mevcuttur.sag akciger alt lob bazende santralden perifere doğru devamlılık gösteren infiltrasyon alani dikkat çekmiştir. Daha üst kesitlerde infiltrasyon komsulugunda benzer trade boyunca milimetrik nodüler saniyeler izlenmekte

Tahlil.com Cevabı : Görüntüleme tahlillerini genel olarak yorumlamıyoruz. Tercihen bir gçğüs hastalıkları uzmanına başvurup sonucunuzu yprumlatmanızı öneririz.