Bir kız ile ters ilişki yaşadım ve 1 kaç gün yıkanmadım sorum şu, aids olmayan birinden aids bulaşabilir mi ?

Merhabalar. Bir sorum olacaktır. Bir kız ile ters ilişki yaşadım ve 1 kaç gün yıkanmadım sorum şu, aids olmayan birinden aids bulaşabilir mi yani ilişki yaşadığım kızın temiz olduğunu biliyorum aids yok aids bulaşırmı ? ya da başka bir ciddi hastalık. ikimizinde ilk ilişkisi olduğundan bir hastalık yani aids olmadığına inanıyorum ters ilişkiye girdiğimizden başka bir hastalık risk ivarmı ciddiolan

Tahlil.com Cevabı : HIV enfeksiyonu bulunmayan bir kişiden HIV enfeksiyonu kapmanız mümkün değildir.

i********** :

Hepatit b de ilaçla iyileşme oranı nedir?

Cevap:

Hastalığın seyri, hastanın klinik durumu gibi etkenler ilaçla iyileşme sürecine etki edebilir.Bu konuda en doğru bilgiyi tedaviyi planlayan ve takip eden  doktor vermelidir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.