Biz sevgilimle öpüştük ikimizden de zevk suyu geldi, hamile miyim?

Hocam geçen pazartesi gecesi biz sevgilimle öpüştük ikimizdende zevk suyu geldi ama onda iç çamaşırı 2 tayt ve 1 esofman vardı bende de iç çamaşırı eşofman vardı boşalma olmadı vajinaya sürtünme olmadı yanlışlıkla benim pen*sim onun vajinasınin olduğu bölgeye 2 veya 3defa üzerimiz giyinikken değdi veya değmedi tam bilmiyorum korkuyoruz hamile olur diye? Hamile olurmu biz bı cahillik ettik hocam

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, öncelikle içiniz rahat olsun. Bu tür bir beraberlikle hamilelik şansı kesinlikle yoktur. Gelelim niye hamilelik ihtimali olmadığına, bunu sebepleriyle açıklayalım.

1.Çiftlerin üzerinde elbise, giysi ve/veya çamaşır varken zevk suyu, meni, sperm gibi hamilelik oluşturabilen sıvıların vajinaya girme ihtimali yoktur.
2.Cinsel organınız arkadaşınıızn vajinasının olduğu bölgeye arkadaşınız giyinikken değmiş ki bu durumda da hamilelik şansı bulunmamaktadır.
3.Cinsel beraberliklerde öncelikle her 2 tarafında üzerlerinde giysi yokken ve boşalma sonrası erkeğin menisinin çıplak vajinanın içine boşalması durumunda hamilleik ihtimalinden söz edilebilir. Sizde de zaten bu tür bir olay olmamış.

Sonuç olarak hamilelik olmaz bu durumda, kesinlikle içiniz rahat olsun.Endişe edecek bir durumunuz yok.İyi günler dileriz.