CA-125 testim 39,3 çıktı. Lütfen beni bilgilendirir misiniz?

42 yaşındayım. Adet kanamamın uzun sürmesi nedeniyle doktora gittim.CA-125 testim 39,3 çıktı. 0 - 35 dereceleri arası olması gerekiyormuş. Ultrasyon muayenemde de sağ over de 33x34 mm kistik yapı var diyor. Ca 125 39,3 çıkması tehlikelimidir? Lütfen beni bilgilendirir misiniz? Çok tedirgin oldum

Tahlil.com Cevabı : CA-125 testi tanı koydurucu bir test değildir, doktorunuzun tedavi önerilerine göre davranmanız gereklidir..