Cmw igG antikoru(Elfa) 30 rnCmw IgG Avidite 0.8rnKardeşim 8 haftalık hamile. Bebeği etkiler mi bu virüs? Bu durumla ilgili ne yapabiliriz?

Tahlil.com Cevabı : Avidite testi değerlerinin referans değerleri ile birlikte verilmesi ve raporda yüksek- düşük şeklinde ifade edilmesi ile en doğru değerlendirme yapılmalıdır.Sorunuzu buna göre sormanız  ve tahlil sonucunuza yeniden göz atıp sonucu tekrar bizimle paylaşmanızı öneririz.

CMV Avidite testi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız....