Devamli olan bir ishalim vardi gastreontoloji prof. bana kolestran 4gr toz verdi cok sıkışınca looermid icersin dedi yemek yer yemez hemen lavoboya giditordum

Oncelikle iyi günler devamli olan bir ishalim vardi gastreontoloji prof. Bana kolestran 4gr toz verdi cok sıkışınca looermid icersin dedi yemek yer yemez hemen lavoboya giditordum bayagi toparladi acaba hangi rahatsizliktin suphelendi teşekkkürler

Tahlil.com Cevabı : İshalin  bir çok nedeni vardır.Gaita mikroskopisi ve kültürü gibi tahliller detaylı bilgile rverecektir.Bu tahliller sonrası  detaylı bilgi alınabilir.