Doktorum ozellıkle hemotolojıden rdw(h) 17,1 mcv (L)74 ve mch (L) 24 u ısaretledı,ıdrar testınde 7-8 erıtrosıt yazıyor bnlar nedmk?

regl donemınde oldugumdan ve belimi incelttıgımden dolayıbelimden bobreklerıme kadar agrım vardı ıkı taraflı bugun doktora gıttım hemolojı testı ıdrar rontgen cektıler doktorum ozellıkle hemotolojıden rdw(h) 17,1 mcv (L)74 ve mch (L) 24 u ısaretledı,ıdrar testınde 7-8 erıtrosıt yazıyor bnlar nedmk?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var, idrarda kanama görülmüş..