gebe değilim ama kafama bişey takıldı referans değerinde erkek:《=3 gebe olmayan《=4 yazıyor bu ne anlama geliyor

Merhaba kan testi yaptırdım gebe değilim ama kafama bişey takıldı referans değerinde erkek:《=3 gebe olmayan《=4 yazıyor bu ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı :

Beta HCG hormonu hamile olmayanlarda da bir miktar bulunabilir..