Gebelik için idrar testi yaptım negatif çıktı. Hamile olabilir miyim ?

3 aylık evlym Esşimşe ilişkimiz 24 hazirandi 20 temmuzda adet oldum ilk defa böyle sancılıydı ateşim cıktı . kustum ilk azdı birden çoğaldı kanda sanki et li kandı rn17 temmuzda tekrar adet oldum rn2 idrar testi yaptım negatiftir rHamilemiyim ? Ben hamile hissediyorum kendimi

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.