Kız arkadaşım bu şekilde hamile kalabilir mi?

Selam. sevgilimle sevişirken içine ve ya dışına boşalmadım sadece üzerine. Fakat elimle de kendime mastürbasyon yaparken zevk suyu azcıkda olsa tüpürükle elime bulaşdıkdan sonra kıza da aynı elle mastürbasyon yapdım fakat parmağımdan 1-2 santim kızın vajinasına girdi. bunlar boşalmadan önce olanlardı. sorum şu o elim nedeniyle kız hamile kala bilirmi? Kızın üzerindeki azıcık spermleri havluyla sildikden sonra havlu kızın vajinasına sadece tekrar değdiği takdirde hamile kala bilirmi? Kız daha önce ilişki yaşamamış ve çok dardı.

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba. Bu şekilde bir hamilelik mümkün değildir. Zaten bir cinsel birleşme ve vajinaya giriş veya boşalma da olmamış.Anlattığınız gibi bir ilişkide de hamilelik söz konusu değildir. Havludan sperm hücrelerinin belirttiğiniz şekilde vajinaya girip hamilelik oluşturma imkanı da yoktur.
Sonuç olarak hamilelik yönünden bir kuşku duymanızı gerektiren bir durum bulunmuyor.