Hamilelik ihtimali var mı?

Kolay gelsin sevgilim pen*sime çıplakken elledi bende pen*sime elleyip arkadaşımın taytının üzerinden vajinasına elledim hamilelik ihtimali varmıdır hocam boşaldıktan sonra pen*sime elleyip kız arkadaşımın vajinasına ellesem hamilelik ihtimali varmı bu yapılanda sevgilimin kıyafeti üstündeydi sadece pen*sime ellemek için ben çıplaktım boşalacakken pantolonumu çektim elimize bulaşmasın diye kıyafet üzerinden elledim vajinasına.

Tahlil.com Cevabı :

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmamaktadır.Sebebini de açıklayayım.Sperm hücreleri tayt, ya da kıyafet üzerinden geçmez.Zaten erkek sperm hücreleri de  erkek vücudunun dışına çıktığında oldukça hızlı bir şekilde ölür.
Sizin ilişkinizde sperm hücreleri vajinaya direkt olarak ulaşmamış zira arada kız arkadaşınızın kıyafeti varmış. Sperm hücreleri kıyafet veya çamaşırı delip vajinaya giremez. Elinizle sperm taşısanız bile bunun kıyafetten vajinaya teması mümkün değildir. Bu şekilde hamilelik ihtimali yoktur rahat olun. Sevgilerimle,