Hamilelik olasılığı var mıdır

Nişanlımla tam bir ilişki yaşamadık iç çamaşırım hafif sıyrıkdı onun boxerı yoktu an*l yolla tatmin ediyordu kendini zevk suyu geldiğini düşünüyorum ama vajinama akıp akmadığından emin değilim hamilelik olasılığı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Erkek arkadaşınızın vajina içine veya çevresine boşalma durumu mevcutsa hamilelik olasılığı vardır. Ancak bu bölgelere temas ve boşalma olmadığından eminseniz hamilelik olasılığı söz konusu değildir.Beklenen adet tarihinizde en az 1 haftalık bir gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.