HCT nin düşmesi için hangi besinleri yameliyiz?

Hocam HCT nin düşmesi için hangi besinleri yameliyiz.Misal veriyorum bal yiyorum bu HCT yi yükseltirmi..saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : HCT nin düşmesi için özellikle önerilen bir gıda yoktur.belirli aralıklarla kan vererek tahlil yaptırmalı ve gerekirse kan fazlalığını kan bağışlayarak gidermelisiniz.

n********* :

erkek arkadaşımla sürtünme ve ağızdan yolla bir ilişki yaşadık adetim iki gün gecikti vajinanın üstüne bir boşalma olmadı ama adetim az ve pembe geldi sizce anormal bir durum mudur?

Cevap:

İlişkinizde risk içeren bir durum var ise test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

g************** :

Adetim bittikten 1 ve 2 gün sonra ilişki yaşadım ilişki sırasında boşalma olmadı ama zevk suyunla hamile kalma ihtimali olduğu için 3.günü norlevo içtim adetim bittikten 10 gün sonra baştan kahve rengi bir akıntı ve sonra geldi ve tekrar adet oldum. hamile olabilirmiyim ? lütfen cevap verin

Cevap:

Lekelenme sonrası düzgün bir adet kanamanız olduysa hamilelikten söz edemeyiz. Ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki adresimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. http://tahlil.com/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.