Hocam ben kolonoskopi ve endoskopi yaptırdım bebeğim 4 aylık 6 saat tir emzirmiyorum ne zaman emzirebilirim

Hocam ben kolonoskopi ve endoskopi yaptırdım bebeğim 4 aylık 6 saat tir emzirmiyorum ne zaman emzirebilirim sakıncası olur mu

Tahlil.com Cevabı : Kolonoskopi ve endoskopi sırasında size bazı anestezi ilaçları verilmiştir.Bu konuda en doğru bilgiyi müdahaleyi yapan doktorlar tedavinin içeriğine göre vermelidir.