Hocam bu aralar çok fazla tükürük salgısı oluyor. Öneriniz nedir?

Hocam bu aralar çok fazla tükürük salgısı oluyor günün her anında genelde stresli olduğum zaman buna bağlı olarak midede yanmada hissediyorum bazende ağız kuruluğu ben stresle ilgili olabileceğini düşünüyorum sizce nedir .? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji branşına başvurmanızı öneririz..