Hocam kız arkadaşıyla ilişkiye girdim ancak kondom vardı

Hocam kız arkadaşıyla ilişkiye girdim ancak kondom vardı ve kaliteli bi markaydi ben boşaldıktan sonra bir sure daha onunda orgazm olması için durumu surdurdum içerden cikmadim aceba komdomdan sızma yapma durumu var mıdır adeti 1 hafta gecikti çok korkuyor stres yapıyor acaba hamilemidir?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinin tek sebebi hamilelik değildir. Stres gibi faktörlerden de gecikmeler olabilir. Prezervatif yırtılmasından şüpheleniyorsanız ve mevcut adet gecikmesi için bir gebelik testi yapılmasını öneriyoruz.