İdrarda protein pozitif çıktı

dansite 1025 ph 5,0 glukoz negatif protein pozitif bilirubin negatif ürobilinojen normal keton ve nitrit negatif renk sarı berraklık az bulanık eritrosit ve yassı epitel 1 lökosit <1 bu idrar tahlilini açıklayabilir misiniz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  İdrarda protein çıkması normal değildir, bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji bölümüne başvurmakta yarar var.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir

e********* :

merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve prezervatif yırtıldı hemen vajinamı yıkadım ve 10 gün sonra ultrasyona girdim bişey çıkmadı acaba tekrardan doktora gitmem gerekiyor mu ? bu arada benim adet düzensizliğim var hamile kalmaya ne kadar etki eder ?

Cevap:

Adet gecikmeniz olduktan sonra test yapmanızı öneririz, ilişki ovulasyon döneminize denk gelmişse hamilelik ihtimaliniz vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.