Ifa testinde granuler patern sınır değer çıktı.bu ne anlama geliyor?

Ifa testinde granuler patern sınır değer çıktı.bu ne anlama geliyor?teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sizde bir kollojen doku hastalığı taraması yapılmaktadır.Olası Kollojen doku hastalıkları;.SLE.Primer Skleroderma.Mikst konnektif Doku Hastalığı.Sjögren SendromuAncak sonucunuz çok kesin bir sonuç olmadığından klini bulgular ve diğer testlerle birlikte değerlendirilmelidir..