İlişkiden 2 gün sonra regl oldum risk var mıdır ?

Merhabalar, erkek arkadaşımla kıyafetler üzerinden ilişki yaşadık daha sonra o soyundu ve ben elimle masturbasyon yaptım ona. O boşaldıktan sonra üst bacağıma biraz sperm bulaştı 3 4 cm kadar. Üzerimde pantolon külöt ve günlük ped vardı. Pantolonumu çıkartıp bacaklarımı kolonya ile temizledim. Külotuma veya pantolonuma vajina hizasının olduğu yere sperm bulaşsa hamilelik ihtimali olabilir mi ? Bu ilişkiden 2.5 gün sonra regl oldum. Pıhtı vardı her zamanki gibi geçti. 3-5 gün arasında geçerdi beklediğim gibi 3.5 gün geçti reglim. 26-30 gün arası regl olurum hep. Son 3 aydır 28 günde bir oluyorum…

Tahlil.com Cevabı :

Sorunuza hemen cevap verelim. İlişkiden 2 gün sonra regl yani adet olduğunuzu belirtiyoruz. Bu durumda ilişki sonrası adet görülmesi söz konusu ilişkiye dair gebelik riskinin kesinlikle ortadan kalktığını gösterir. Zaten belirtiğiniz türde ilişkiler gerçek anlamlı cinsel ilişki değildir. Erkek arkadaşınız boşaldığında üzerinizde pantalon ve kilot varmış. Bacağınıza sperm bulaşmasıyla da hamile kalma ihtimaliniz bulunmamaktadır.. Regl olma aralıklarınız da düzenli bununla ilgili de bir sorun görülmüyor..

İçiniz rahat olsun belirttiğiniz ilişkiye yönelik gebelik riski kesinlikle bulunmamaktadır.