ilişki işçisiyle korumalı beraber oldum.

Merhaba. Bir ilişki işçisiyle korumalı beraber oldum. kondomu kenndisi taktı. bittikden sonra da kentisi çıkarıp atdı. yırtılma falan olmadı. vajina salqısının elime deydiyinden şübhelenip ellerimi yudum. kadın virüslü olursa hiv virüsü kala bilirmi?

Tahlil.com Cevabı : HIV cinsel yolla ve kanla geçen bir hastalık şayet elinizin ve kondomun hijyeninden eminseniz hastalık kapmamışsınızdır. Yinede tedbir amaçlı tahlil yaptırmanızı öneririz.

b*************** :

61 gün sonra şüpheli ilişki ardından test yaptırdım HBsAG:0.609 anti hcv:0.469 anti hiv 1/2:0.378 değerleri çıktı ve negatif yada pozitif yazmıyor birim:İNDEX YAZIYOR sizce bu değerler normal Mİ TEŞEKKÜRLER...

Cevap:

HIV tahlil sonuçlarınız normal, HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.