Kalça ağrısı şikayetim var. Seronegatif spondiloartropati teşhisi konuldu. Ne yapmalıyım?

Merhabalar; 2 ay önce kalça agrılarımdan dolayı dok.gittim seronegatif spondiloartropati teş. koydu. verdiiği ilaçlar lökosit değerimi düşürdü. wbc ref. ara. 4-11, benim 3.3 çıktı. şikeyetlerim geçmedi ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Tekrar aynı doktora gitmenizde fayda vardır..