Kanda d dimer sonucum 190 lara kadar düşmüştü bugun 400 çıktı mağızdanim bozuk

Geçen sene Şubat ayında ddimer testim sonucu 4000 çıktı hematoloji gögüs hastalıkları kalp damar cerrahi bölümlerine gittim tüm tetkikler yapıldı akciğer bt renkli dopler hepsi temiz çıktı en son fizik tedavi uzmanı deltacortil başladı 20 mg 1 ay önce azaltmaya başladım şu an günlük sadece yarım içiyorum ecopirin 150 mg içiyorum d dimer sonucum 190 lara kadar düşmüştü bugun 400 çıktı mağızdanim bozuk

Tahlil.com Cevabı : 400 çıkan D Dimer test sonucunuz yüksek çıkmış.Bu da normal değil.Doktorunuz bunun nedenleri ve tedavisi konusund size gerekli açıklamayı yapacaktır.

D Dimer testi ve yüksekliği konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız...