Karın şişliği, vucutta lekeler ve kaşıntı şikayetiyle Daha önce yapılanı nükleer nefes testi negatif, karaciğer ultrasonu ise hersey normal denildi?

Karın şişliği, vucutta lekeler ve kaşıntı şikayetiyle Daha önce yapılanı nükleer nefes testi negatif, karaciğer ultrasonu ise hersey normal denildi. Teşekkürler Anti HAV IgG (Mikro) * 0.03 POZİTİF İndex > 1.1 Anti Hbe (Mikro) * 0.33 POZİTİF COI > 1.1 HBsAg (Mikro) * 44.10 POZİTİF İndex 0.00 - 0.99

Tahlil.com Cevabı : HBS AG testiniz pozitif çıkmış.Taşıyıcılık veya aktif enfeksiyon yönünden ilave tahlillere ihtiyaç bulunmakta