Kimyasal gebelik geçirdim bunun için değerimin sıfırlamaasi için adet söktürücü kullansam sorun olurmu ve kimyasal gebelik 2 kere yaşadım bunun sebebi nedir?

22 yasindayim Kimyasal gebelik geçirdim bunun için değerimin sıfırlamaasi için adet söktürücü kullansam sorun olurmu ve kimyasal gebelik 2 kere yaşadım bunun sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz zamanla sıfırlanacaktır.Bunun için özel bir şeye gerek yoktur.Sağlıklı olmayan gebeliklerin araştırılması için ise en doğrusu düzenli olarak bir kadın doğum doktoruna baş vurup muayene olmaktır.

Kimyasal gebelik nedir ve sebeplari hakkında bilgi almak için ise tıklayınız...