Kız arkadaşımın hamile kalma olasılığı nedir?

Kız arkadaşımla seviştik, ben çıplaktım. Ama kızda iç çamaşır vardı. Azıcık zevk suyu bulaştı sanırım. Kız arkadaşımla regl doneminden 15 gün sonra seviştik. Hamile kalma olasılığı nedir ?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, zevk suyu olarak bilinen prostat salgısında sperm hücreleri olabilir. Eğer zevk suyu kız arkadaşınızın vajina içerisine temas ettiyse belirttiğiniz dönem için hamilelik riski bulunmaktadır.

Ancak bu tür bir temas yok ise, iç çamaşırının içine sperm bulaşı yok ise hamilelik olasılığı da yoktur.