Kız arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yolu ile dışarı boşaldım ama zevk suyu veya sperm gitmiş midir diye tedirginiz?

kız arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yolu ile dışarı boşaldım ama zevk suyu veya sperm gitmiş midir diye tedirginiz çünkü adeti geçikti 1 hafta ilişkiden sonra ıslak mendille sildi vajınasını her ihtimale karşı ama hala hasta olmadı hamilelik varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimali yok. Ancak gecikme olursa gebelik testi yaptırın.