Kız arkadaşımla iliskiye girdikten sonra hic bir adet gecikmesi olmadan 1 aralikta adet gordu ve 6 aralikta bitti

Kız arkadaşımla iliskiye girdikten sonra hic bir adet gecikmesi olmadan 1 aralikta adet gordu ve 6 aralikta bitti. Sonra 7 aralikta tekrar iliskiye girdik . Anca sorunum su her 2sindede dışarı boşaldım ama yinede aklima takildi. Siz hamilelik testi icin adet gecikmesi olmasi gerektigini soyluyorsunuz . Ve kiz arkadasim yeni adet oldugu icin beklemeye sabirsizlaniyoruz. Biz simdi test yapsak 1 araliktan oncesi icin hamilelik testini ogrenebilirmiyiz gecikme olmadigi halde? Ve bu 7 araliktaki icinde onumuzdeki adet döneminde test yaptirsak uygun yontem olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Size önemli bir uyarıda bulunacağız.Her ikiniz için de geçerli bir ömeri bu.Cinsel konularda bilginiz sıfır, bir daha bu işlere girişmemeniz en iyisi.En az bir tam gün ayırarak sitemizdeki yazıları okuyun. Adet görmenin gebelik açısından ne anlama geldiğini bile bilmiyorsunuz daha.Durumunuz ümitsiz yani….

m********* :

Merhabalar
Dün beta-HCG kan testi sonucumu aldım
değeri : 273,6 pozitif çıktı
acaba ben kaç haftalık hamileyim ?
Teşekkürler

Cevap:

daha önce soru sordum neden cevap alamadım :S

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.