Kızımın 20 günlükken alınan ikinci topuk kanında TSH 13.8 çıkmış.Üniversite hastanesine gittik ve damardan alınan kanda TSH 6.5 T3 ve T4 değerleri normal

Kızımın 20 günlükken alınan ikinci topuk kanında TSH 13.8 çıkmış.Üniversite hastanesine gittik ve damardan alınan kanda TSH 6.5 T3 ve T4 değerleri normal ancak TG 65 çıktı. 15 gün sonra, TSH 3.5, T3,T4 normal. 1 ay sonra tekrar kontrol istendi. Acaba 1 ay beklemelimiyim yoksa başka doktora gideyimmi

Tahlil.com Cevabı : TSH değerleri düşme eğiliminde.Bu da olumlu.Şu aşamada doktorunuzun önerilerine uyun.Telaşlanmanıza gerek yok.