Meme Kanseri Kitle Tahlil Yorumu

Hocam benim annem 5 yıldir kanser hastası dün tahlil yaptırdık sol memede kitle izlenimi diye madde var zaten Fotografini çekip yolladım tahlil yorumunuzu alabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, göndermiş olduğunuz ve elime geçen tahlil sonucu 06.08.2024 tarihli ultrason sonucu, burada kanser yönünden olumsuz düşüneceğimiz bir bulgu bulunmuyor.Karaciğer yağlanmasına bağlı karaciğerde büyüme gözlenmiş.
Bunun dışında uterusta yani rahimde atrofi gözlenmiş. Kadınlarda menopoz döneminde rahim fizyolojik olarak küçülür. Atrofik uterus kanser dışı bir değişiklik olup  menopoz sonrası kadınlarda çok yaygındır. Ancak bu yönde de kadın doğum doktoru muayenesi önerilmiş.

Bu tahlil dışında sisteme ekleyemediğiniz yine bu tür yazılı bir tahlil sonucu var ise [email protected] adresinden gönderebilirsiniz.

Annenize geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum. Sağlıcakla kalınız.