Merhaba ben 17 yasindayim erkek arkadasimla arkadan ilişki yaptim ve icime bosaldi cektiginde disarda da biraz spermlerinde vardi

Merhaba ben 17 yasindayim erkek arkadasimla an*l ilişki yaptim ve icime bosaldi cektiginde disarda da biraz spermlerinde vardi ama vajinaya kaydi mi bilmiyoruz yikadim sonradan ama tedirginim hala hamilemiyim sizce yapali 2 gun oldu hap falan onerirmisiniz hamile kalmamak icin ne yapmaliyim dizce vok korkuyorum hamile olma ihtimalim varmi

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür.