Merhaba bende fmf olduğu tespit edildi 3 senedir kontrol altındayım

Merhaba bende fmf olduğu tespit edildi 3 senedir kontrol altındayım colchıcum dıspert günde 3 kez kullanıyordum 5 aydır ilaç kesildi son tahlillerimde CRP Türbidimetrik 0-0,5 arsı olamsı gerekirken 0,840 ,RBC ise 4,65 ila 6,13 arsı olması gerekirken ise 4,64 tür.sizin yorumuz nedir? Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : CRP değeriniz normal sayılabilir, RBC değeriniz düşükse kansızlık olabilir, araştırılması gereklidir..