Merhaba benim şikayetim durup dururken ateşlenme aynı zamanda kalbin yerinden fırlayacak gibi atması

Merhaba benim şikayetim durup dururken ateşlenme aynı zamanda kalbin yerinden fırlayacak gibi atması el ayak titremesi kalb sıkışması vs. kardiyoloji doktoruna gittim birşeyin yok dediler dün dahiliyeye gidip tiroid ölçdürdüm bişey yok dediler ... Tahlil : Serbest T3 3.12 Serbest T4 1.03 TSH 2.16

Tahlil.com Cevabı : Kardiyoloji ve dahiliye tarafından sorun saptanmadı ise psikiyatriye başvurmanızı öneririz..