Merhaba gunlerdir mide agrisi çekiyorum sizce benim hastaligim nedir

 ne yemek yesem 20 dk sonra agrilar basliyor.ve midemdem gurul gurul sesler geliyor.kan tahlillerinde eos degerim 8 cikti.serum taktilar ama pek fayda etmedi.sizce benim hastaligim nedir ve ne gibi cozum yollari önerirsiniz

Tahlil.com Cevabı : Mide ile ilgili endoskopik inceleme yapılmasını öneririz, gastroenterolojiye muayene olmanızda fayda vardır..