Merhabalar eşim şeker hastası tip2 demişlerdi ama şimdi doktorumuz tekrar tipin ne olduğuna baktı test sonuçlarımız biyokimya ( glikoz H257) Hormon C-peptit (

Merhabalar eşim şeker hastası tip2 demişlerdi ama şimdi doktorumuz tekrar tipin ne olduğuna baktı test sonuçlarımız biyokimya ( glikoz H257) Hormon C-peptit ( H 5.63 )insülin Açlık H 88.9 çıktı.Endişeliyim eşim için ne yapmamız gerekiyor bunlar ne anlama geliyor.Bundan bir önceki sonuç 2 gün önceglıkoz 176 kolestrol 220 hb-a1c 7.1 serbest t3 3.65 serbest t4 0.75Tsh 1.97 BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM LÜTFEN BEKLİYORUM

Tahlil.com Cevabı :

Eşinizde diabet bulguları var Bir endokrinoloji uzmanında takip ve tedavisi yapılmalı