Normal yoldan çocuk sahibi olabilir miyiz? Sperm sayısı 23 milyon, total sperm 92 milyon, ileri hareketli %8

Sperm sayısı 23 milyon, total sperm 92 milyon, ileri hareketli %8Yerinde hareketli %10Hareketsiz %82rnTotal molitite %18rnTpmss:(milyon):7.360.00rnNormal yoldan Çocuk sahibi alabilirmiyiz

Tahlil.com Cevabı : Spermiogram sonucunuzu inceledik.Sonuçlarınız gayet iyi.Normal yoldan çocuk sahibi olabilirsiniz.