Oğlum 2 günlükken topuk kanı alındı ve fkü değeri 2, 2 çıktı. Tekrar çağırdılar ve topuk kanı aldılar. Çıkan Bu değer çok mu yüksek ya da nasıl yorumlanır.

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuza yapılan testin referans değerlerini vermemişsiniz ancak Tahlil.com verilerine göre test sonucu normal değerler arasında çıkmış.
Fenilketonüri ve fenilketonüri testi ile ilgili detaylı bilgi almak  için tıklayınız....