pen*ste ağrı ve kaşıntı tahlili

Hocam pen*ste agri kasintisindan dolayi devlet hastanesine gittim doktor idrar tahlili istedi tahlil sonuclarini gonderiyorum sizce sıkıntı var mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba size idrar tahlili yapılmış ve normal çıkmış. Ancak pen*ste ağrı ve kaşıntı araştırması için tek başına idrar tahlili fikir vermez. İlave tahlillere de ihtiyaç olacaktır. Tercihen bir üroloji doktoruna başvurunuz. pen*s ucundan yani üretradan numune alıp incelenmesine gerek olabilir. Üretra enfeksiyonu geçiriyor da olabilirsiniz.
Bir mantar enfeksiyonu geçiriyor da olabilirsiniz. Kaşıntı buna bağlı olabilir.Bunun araştırılması için de idrar kültürü tahlili yapılması uygun olacaktır bu tahlil gönderdiğiniz tahlilden farklıdır.

Sonuç olarak göndermiş olduğunuz tahlil tanı için net bir bilgi vermiyor yukarıda belirttiğim ilave tahlil ve muayenelerin yapılması uygun olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle...